Mózg Kamertonem dla życia

Mózg Kamertonem01

 Badania Joseph Kirschvink z cieszącego się dużym uznaniem „Kalifronijskiego Instytutu Technologii”  (California Institute of Technology) doprowadziły do odkrycia  tak zwanych „Kryształów magnetytu” w naszych komórkach mózgu i korze mózgowej.

Odkrył on, że:

  • jest 5.000.000 kryształu magnetytu na gram komórek mózgowych
  • 100 milionów kryształów magnetytu na gram kory mózgowej

Magnetyt (Fe304) jest tylko naturalnie występujący materiał magnetyczny w świecie. Jest milion razy bardziej magnetyczny niż w jakikolwiek inny magnetyczny materiał naturalny. Kryształy magnetytu działa jak antena do odbioru bardzo słabych sygnałów.

Co to oznacza dla nas?

ale żeby to zrozumieć, najpierw trzeba  zrozumieć że:

Przez wiele tysięcy lat ludzie i wszystkie inne formy życia miały dużo czasu na dostosowanie się do powolnych zmian w ziemskim polu magnetycznym.

Miriady kryształków magnetytu, które szczęśliwie leniuchowały w mózgu musiały zawsze odgrywać szczególną rolę. Dlaczego miałoby ich być tak wiele i być w całym mózgu?

Mózg jest tylko odpowiedzialny za organizację całego metabolizmu – jak chip w komputerze – robi gigantyczne zadanie stara się utrzymać żeby wszystko działało płynnie!

Zawsze mieliśmy dużo czasu na dostosowanie się do małych zmian w ziemskim polu magnetycznym, ponieważ jest ono bardzo stałe i stabilne przez naturę.

Nagle zaczęliśmy być otoczeni i przenikani przez sztuczną siatką częstotliwości, które:

a) w coraz większym stopniu stają się coraz bardziej chaotyczne na co dzień i

b) mają miejsce w zakresie częstotliwości, które nigdy nie istniały przed i

c) naturalne pole magnetyczne Ziemi jest zakłócane

Co zniekształcone pole magnetyczne oznacza dla organizmu?

Najpierw musimy zrozumieć, jak nasz organizm działa. Ciało ma swóje własne elektro-magnetyczne pole , które komunikuje się stale z własnym i otaczającym polem, o przeważnie niskich częstotliwości (do 30 Hz) dla jego własnego funkcjonowania.

Na przykład częstotliwość serca wynosi 7,8 Hz oraz wątroby pracuje na częstotliwości 4,6 Hz (to jest trochę bardziej skomplikowane, ale póki co wystarczy).

Funkcjonowanie mózgu i organizacja całego metabolizmu są w bliskich relacjach i utrzymują – w najlepszym przypadku – wewnętrzny porządek (spójność) w stanie nienaruszonym.

Jak wspomniano wcześniej: to rozwój wewnętrznego porządku następował powoli przez tysiące lat.

Ta spójność (wewnętrzny porządek i przepływający bilans) jest coraz częściej bombardowany stale rosnącą ilością ultra wysokich częstotliwości i innych sztucznych częstotliwości technicznych.

Sztuczne techniczne częstotliwości niepokoją organizm na wiele sposobów (np. przeciwstawnych spinów elektronów itp.) i wprowadzają w błąd komunikację wewnętrznego ciała. Coraz bardziej i bardziej komórki i narządy otrzymują błędne lub bezsensowne impulsy. Organizm reaguje na te impulsy techniczne i próbuje zrozumieć sens informacji. I oczywiście nie może zrozumieć sensu.

EFEKT ??             STAŁY STRES !!!!!

Co więcej – ultra wysokie częstotliwości i elektro zmiany w częstotliwości promieniowania w wodzie – ultra wysokie częstotliwości są trwale odwzorowany w wodzie a ludzkie ciało składa się w 70% z wody.

Częstotliwości rezonansowe w wodzie nie są chemicznymi cechy jakościowymi –  określają one wartość biologiczną wody dla organizmu.

Jeśli woda wpływa do głównego obszaru biologicznego (0-30Hz)to prowadzi to do:

  • Usunięcia częstotliwości
  • Nieprawidłowego wprowadzania częstotliwości (wpływa na gospodarkę wodną w organizmie)
  • Dodatkowych częstotliwości
  • Eliminacji spójności w wodzie

Prowadzi to do daleko idących działań w wielu obszarach: woda pitna (właściwie wszystkie produkty płynne), strumienie, rzeki, jeziora  – nie mniej ważnych –  w  naszym ciele.

O tym jak dźwięk i wszelkie częstotliwości wpływają na wodę a co za tym idzie i na nasz organizm możemy się przekonać na podstawie badań Masaru Emoto, który sfotografował zamrożoną wodę poddawaną różnym dźwiękom… ale o tym w osobnym artykule … >>

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.